Informator do szkół ponadgimnazjalnych rok szkolny

Informator na rok szkolny 2017/2018:

UWAGA
Uległo zmianie ZARZĄDZENIE NR 1/16 MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY z dnia 28 stycznia 2016 r. w sprawie harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, na semestr pierwszy szkół policealnych oraz do klas pierwszych gimnazjów dla dorosłych i liceów ogólnokształcących dla dorosłych na rok szkolny 2016/2017 w województwie małopolskim.

Kliknij aby pobrać:

ZARZĄDZENIE NR 2/16 MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY z dnia 11 lutego 2016 r. zmieniające zarządzenie w sprawie harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, na semestr pierwszy szkół policealnych oraz do klas pierwszych gimnazjów dla dorosłych i liceów ogólnokształcących dla dorosłych na rok szkolny 2016/2017 w województwie małopolskim.

ZAŁĄCZNIKI DO ZARZĄDZENIA NR 2/2016

ZARZĄDZENIE NR 4/16 MAŁOPOLSKIEGO KURATORA OŚWIATY z dnia 29 marca 2016 r. zmieniające zarządzenie w sprawie harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, na semestr pierwszy szkół policealnych oraz do klas pierwszych gimnazjów dla dorosłych i liceów ogólnokształcących dla dorosłych na rok szkolny 2016/2017 w województwie małopolskim

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Informator na rok szkolny 2016/2017:

Pobierz informator w pdf.

Informator na rok szkolny 2015/2016:

Pobierz informator w pdf.

Informator na rok szkolny 2014/2015:

UWAGA!
Ukazała się nowa Decyzja Małopolskiego Kuratora Oświaty!

Kliknij aby pobrać:

Decyzja Małopolskiego Kuratora Oświaty z dnia 3 lutego 2014 r.
w sprawie terminów rekrutacji do gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych, terminów składania dokumentów i potwierdzania woli podjęcia nauki w danej szkole, sposobów przeliczania na punkty ocen z języka polskiego i trzech wybranych zajęć edukacyjnych, wyników egzaminu gimnazjalnego oraz sposobów punktowania innych osiągnięć kandydatów na rok szkolny 2014/2015 w województwie małopolskim.

zał.1 do Decyzji

zał. 2 do Decyzji