Sukcesy uczniów Technikum im. J. Piłsudskiego na Powiatowej Licealiadzie w drużynowych biegach przełajowych

2024-04-24 08:15

Zawody odbyły się 17 kwietnia 2024 roku na stadionie w Czchowie. Wzięły w nich udział 4 reprezentacje szkół ponadpodstawowych Powiatu Brzeskiego.

Technikum reprezentowali :

Drużyna dziewcząt: Paulina Krupińska i Aleksandra Musiał 3AT, Aleksandra Piechnik 2RT, Patrycja Koczwara 2TL, Klaudia Jarzmik 1LT oraz Zuzanna Żurek 1TL.

Drużyna chłopców: Nikodem Gałat i Oliwier Gicala 2TL, Brunon Turlej 2RT, Mikołaj Ryś i Filip Strzelec 2AT oraz  Karol Zgraja i Maksymilian Święch 3IT.

Uczniowie rozpoczynali bieg ze startu wspólnego i walczyli o jak najwyższą lokatę. Suma punktów za poszczególne lokaty decydowała o wyniku drużyny. Niezależnie od tego prowadzona była klasyfikacja indywidualna.

Wyniki zawodów:

Drużyna dziewcząt – 2 miejsce

Drużyna chłopców – 1 miejsce

Indywidualnie

1 miejsce – Oliwier Gicala 2TL

2 miejsce – Brunon Turlej 2RT

Gratulacje dla Reprezentantów Technikum!

Opiekunami drużyn były: p. Elżbieta Dal i p. Anna Nosal